Usługi Wysokościowe

Prace alpinistyczne to wymagająca zadanie. Powód jest prosty – takie procesy zachodzą na dużych wysokościach i brak odpowiedniego przygotowania może doprowadzić do groźnych wypadków. Profesjonalne firmy, zajmujące się takimi zleceniami, zawsze muszą brać pod uwagę to ryzyko i rzetelnie oceniać zabezpieczenia, którymi dysponują.

Prace wysokościowe/budowlane – jakie usługi świadczymy?

Priorytetowo traktujemy bezpieczeństwo pracowników, wykonujących prace wysokościowe, dlatego w naszej firmie podejmują się ich tylko dobrze przeszkolone osoby. Wiedza na temat środków bezpieczeństwa oraz konkretnych sposobów działania przy każdym typie prac jest niezbędna, żeby skutecznie i sprawnie zrealizować zadanie.

W ramach usług alpinistycznych wykonujemy m.in.;

  • mycie okien

Zajmujemy się oczyszczaniem framug i myciem szyb. Na prośbę klienta przeprowadzamy też dokładne doczyszczanie framug i szczelin z pomocą nowoczesnych metod.

  • mycie i odśnieżanie dachów

Zgromadzony śnieg może stanowić poważne zagrożenie dla konstrukcji budynków, a nawet grozić zawaleniem dachu. Po wsparcie zgłaszają się do nas osoby prywatne, jak i firmy dysponujące m.in. wielkopowierzchniowymi halami i magazynami. Nie tylko oczyszczamy przestrzeń z liści i śniegu, ale też pozbywamy się sopli. Wszystkie działania przeprowadzamy z użyciem profesjonalnych podnośników, drabin, rusztowań i zaczepów.

Oprócz wyżej wspomnianych usług dużą popularnością cieszą się też prace polegające na oczyszczaniu elewacji oraz na montowaniu reklam.

Usługi Wysokościowe

Czyszczenie elewacji – jak zadbać o atrakcyjny wygląd obiektu?

Wraz z upływem czasu każda budowla zaczyna wyglądać na nieco zaniedbaną. Żeby tego uniknąć, warto regularnie korzystać z pomocy firmy, oferującej usługi alpinistyczne. Profesjonalne prace pielęgnacyjne czasem są w stanie zdziałać cuda i sprawić, że dom, który wcześniej wyglądał na stary i zaniedbany, zaczyna prezentować się tak, jakby został poddany renowacyjnym pracom budowlanym.

Oprócz kwestii związanych z dobrym zabezpieczeniem pracowników, kładziemy nacisk również na indywidualne uwarunkowania budynku, którym się zajmujemy. Jeśli prace polegają na czyszczeniu elewacji, zawsze najpierw sprawdzamy, z jakim materiałem mamy do czynienia. Na końcowy efekt wpływ na nie tylko doświadczenie pracowników, ale też wybór właściwej metody czyszczenia i zastosowanie dobrze dopasowanych produktów. W przeciwnym razie mycie elewacji może przynieść odwrotny skutek do zamierzonego. 

Rozpoznajemy, z jakim tynkiem mamy do czynienia oraz w jakim stopniu ściana budynku pokryta jest brudem, grzybami i porostami. Następnie planujemy konkretne kroki, które mają oczyścić i odświeżyć nawierzchnię. Przy wszystkich pracach zawsze wykorzystujemy detergenty od sprawdzonych producentów. Dzięki latom doświadczenia wiemy, które preparaty sprawdzają się najlepiej przy konkretnym typie elewacji. Nasze działania służą nie tylko poprawieniu wyglądu budynku. Usunięcie grzybów i odkażenie elewacji to coś, o co należy dbać regularnie, bo tego typu drobnoustroje są szkodliwe dla zdrowia ludzi. Zbyt długie zwlekanie z czyszczeniem ścian nieruchomości może doprowadzić do niszczenia budynku i do pojawienia się zmian, które trudno będzie usunąć.

Usługa montażu reklam

Montaż reklam wielkoformatowych zawsze powinien być realizowany przez specjalistów. Mamy doświadczenie w pracach w różnych miejscach, również tych bardzo wymagających. Nie tylko wspieramy strategię marketingową naszych klientów, montując wybrane przez nich reklamy, ale też dbamy o ich dobrą widoczność, wyposażając takie powierzchnie w odpowiednie oświetlenie. Ważne jest dla nas to, żeby nasze prace nie wpływały negatywnie na wygląd elewacji. Stosujemy specjalne zabezpieczenia, dzięki czemu ściana budynku prezentuje się estetycznie, a Państwa reklama jest doskonale wyeksponowana.

Zapraszamy do sprawdzenia poszczególnych rodzajów prac, przeprowadzanych przez naszą firmę. Odbiorcami naszych usług są osoby zamieszkujące Białystok i okolice. Staramy się indywidualnie podejść do każdego klienta, zapoznać się z jego oczekiwaniami oraz dopasować dogodny termin realizacji zlecenia. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o tym, jak dokładnie przeprowadzamy nasze usługi alpinistyczne, czyszczenie elewacji i montaż reklam, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.