Mycie okien

Czystość okien świadczy o właścicielu nie tylko lokalu prywatnego, ale także pomieszczeń biurowych. O myciu okien należy pamiętać cyklicznie, gdyż nawet najbardziej wysprzątane pomieszczenie nie będzie prezentowało się dobrze, kiedy okna będą brudne. Właściciele firm i prywatnych domów z problematycznym układem okien powinni więc skorzystać z oferty naszej firmy.

Mycie okien Białystok – dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Nasza firma to dynamicznie rozwijająca się działalność, która nawiązuje liczne współprace z klientami indywidualnymi i firmowymi. Zajmujemy się profesjonalnym myciem okien an wysokości. Oferujemy ponadto szereg innych usług, takich jak:

  • Mycie powierzchni szklanych,
  • mycie elewacji,
  • odśnieżanie dachów,
  • czyszczenie konstrukcji,
  • montaże reklam,
  • rozbiórkę dachów i wiele innych.

Czym różni się mycie okien od czyszczenia?
Często nie dostrzec można różnic pomiędzy myciem a czyszczeniem okien. Słowa te odbierane są jako synonimy, co nie jest prawdą. Mycie okien to nic innego jak regularne oczyszczanie framug i szyb na mokro. Dzięki temu z powierzchni szyby usuwają się wszelkie pyłki, zanieczyszczenia i kurz. W przypadku doczyszczania okien mówimy o usługi pracochłonnej. W przypadku, kiedy do czynienia mamy z oknami, które się nie otwierają, mówić możemy o ingerencji pary we framugi i wszelkie szczeliny. Ten typ usługi zamawiany jest wówczas, kiedy okna myte są nie częściej, niż dwa razy w roku.

 

podczas mycia okien

 

Dlaczego warto myć okna regularnie?
Dbanie o okna zwiększa ich żywotność oraz sprawia, że przestrzeń biurowa prezentuje się znacznie okazalej. Mycie okien to jedna z podstawowych czynności, o których należy pamiętać w przypadku, kiedy jest się właścicielem dużej firmy i chce się zadbać o jej odpowiedni wygląd. Regularne mycie okien może zwiększyć także żywotność poszczególnych detali okna. Uciążliwe plamy powstałe przez miesiące, a nawet lata na oknach mogą pozostawić trwałe ślady lub powodować zniszczenia w konstrukcji okna. Co więcej, regularne zamykanie i otwieranie okien, a także skrajnie różne warunki atmosferyczne mogą tylko pogłębić problem i sprawić, że okna będą prezentowały się bardzo źle. Mycie okien poprawia nasłonecznienie w biurach, co przekłada się na lepsze samopoczucie, i co za tym idzie większą efektywność pracowników.

Alpinistyczne mycie okien —  Czy to niezawodna technika?
Można powiedzieć, że alpinistyczne mycie okien to gwarancja doczyszczenia szyb, a także ram, oraz wszelkich przeszklonych powierzchni dzięki technice linowej. To gwarancja szybkiego umycia okien z doskonałymi efektami. Metoda ta pozwala na mycie okien bez jakiejkolwiek ingerencji w konstrukcje budynku, a więc jest to w pełni bezpieczna usługa. Alpinistyczne mycie okien wiążę się także z brakiem konieczności rozstawiania ciężkich sprzętów wokół budynku, które powodują chaos i zajmują miejsce. Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowane osoby, które wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Rozstawienie rusztowań byłoby niezwykle czasochłonne, dlatego technika linowa wydaje się doskonałym sposobem na piękne i nieskazitelnie czyste okna.

Mycie okien Białystok —  Najwyższa jakość usług w najlepszej cenie
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem świadczymy usługi na terenie Białegostoku i okolic. Prace wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych to nie tylko nasza praca, ale również hobby. Nie boimy się wyzwań. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, a jakość naszych usług potwierdzają liczne współprace, które nawiązaliśmy i nawiązujemy z kontrahentami. Gwarantujemy pełne zadowolenie i doskonałe efekty. Mycie okien przeprowadzamy dzięki najwyższej jakości dodatkom do wody, takim jak woda osmotyczna, czy aktywna piana. Usługi dopasowywane są do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Właściciele firm oraz osoby prywatne będący posiadaczami wysokich lub problematycznych w utrzymaniu czystości budynków powinni skorzystać z naszych usług.

Dlaczego warto powierzyć mycie okien profesjonalistom?
Wymienić można wiele powodów korzystania z usług profesjonalnych firm sprzątających. Nasza firma dopasuje przede wszystkim odpowiednim sprzętem oraz środkami czystości, aby przeprowadzić prace porządkowe nawet na dużej wysokości. Jakość mycia okien jest na najwyższym poziomie. Ponadto oprócz mycia okien oferujemy szereg innych usług, z których w razie potrzeby mogą Państwo skorzystać (między innymi mycie elewacji). To wręcz całościowa opieka nad zewnętrzną częścią budynku niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku. Nie boimy się wyzwań.