Montaż reklam

Dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego montowania reklam?

Przedsiębiorstwo, którego celem jest nieustanny rozwój oraz poszerzanie zasięgu oddziaływania, a co za tym idzie wzrost zysków, jest firmą, która musi liczyć się z inwestycjami w reklamę. Skuteczna strategia marketingowa jest podstawą budowania marki oraz zwiększania korzyści z prowadzenia firmy. Aby kampania została zrealizowana profesjonalnie, korzystacie Państwo z usług agencji reklamowych, które projektują, planują, wdrażają. W niektórych sytuacjach, takich jak montaż reklam wielkoformatowych konieczna jest pomoc profesjonalistów, dla których żadna wysokość nie stanowi przeszkody w wykonaniu zadania. Wykonawcy powinni prezentować najwyższy poziom wykonywanych zadań.

 

Dlaczego my? Z jakiego powodu właśnie nam powinni Państwo powierzyć montaż reklamy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Białymstoku. Pracujemy z zaangażowaniem, które sprawia, że każde zadanie jest dla nas bardzo ważne. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego oferujemy swoje doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu dziesięciu lat współpracy z wieloma klientami. Realizujemy montaż reklam wielkoformatowych, na siatce mesh, a także montaż konstrukcji stalowych oraz konstrukcji reklam. Kompleksowość naszych usług oznacza, że nie ma dla nas zadań zbyt trudnych, a pojęcie „za wysoko” nie istnieje w naszym słownictwie. Realizujemy zadania z zakresu montażu billboardów, które dla Państwa kleimy oraz wyposażamy w odpowiednie oświetlenie. Nie od dziś ważną zasadą w tworzeniu marketingowej strategii jest dobór miejsca ekspozycji reklamy. W dużym mieście, na dużej wysokości, w dużym formacie. Nasi pracownicy z przyjemnością zrealizują Państwa koncepcję. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu pracujemy w pełni bezpiecznie i odpowiedzialnie.

 

podczas montażu reklamy

 

W jaki sposób przeprowadzamy montaż reklam na dużej wysokości?

Standardowo billboardy oraz inne reklamy wielkoformatowe montowane są za pomocą pojazdu, wyposażonego w kosz na wysięgniku, który pozwala pracownikom dotrzeć do wymaganej wysokości, zdjąć poprzednią reklamę oraz dokonać montażu nowej. Nasze działania to coś więcej. Nasi pracownicy to specjaliści z zakresu alpinistyki. Doświadczenie, rozsądek, odpowiedni sprzęt zapewniają w pełni profesjonalny montaż reklam nawet na najwyższych poziomach budynków. Pracujemy z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego, co oznacza, że podczas montażu reklamy jesteśmy mobilni, możemy na bieżąco kontrolować postępy i prawidłowość prac. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo pilnując, aby wszyscy pracownicy przypięci byli asekuracyjnymi linami. Swoje zadania wykonujemy kompleksowo i z dbałością o najwyższy poziom obsługi. Montując reklamę na ścianie, której elewacja mogłaby się zabrudzić, stosujemy obuwie ochronne, zapobiegające pozostawieniu śladów obuwia w widocznych miejscach.

 

 Zalety profesjonalnego montażu reklam wielkogabarytowych?

Podczas planowania realizacji kampanii reklamowej warto zastanowić się nad odpowiednim miejscem ekspozycji billboardów. Należy zauważyć, że nie wszędzie jest dostęp dla pojazdu, wyposażonego w zwyżkę, a niektóre pomysły uwzględniają umieszczenie reklamy na znacznie większej wysokości, niż oferowana przez pojazd, wyposażony w dźwig. Wtedy sprawdzi się usługa montowania reklam z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Jej zastosowanie przejawia się wieloma zaletami:

  • dokładna realizacja zadania dzięki dostępowi do każdego miejsca reklamy,
  • możliwość wykonania zlecenia w miejscach o trudnej dostępności,
  • możliwość zamontowania reklam na dużej wysokości,
  • szybkość realizacji,
  • bezpieczeństwo pracowników.

Technicznie, specjalistycznie

Działalność naszej firmy opiera się przede wszystkim o opinie wielu zadowolonych z usług klientów. Poza słowami, które Państwo czytacie, mamy do zaoferowania potwierdzenie swoich kompetencji, kwalifikacji i doświadczenia, które w formie licznych certyfikatów i aktualnych uprawnień zapewniają o najwyższym poziomie naszych usług. Pracujemy z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu oraz technik, gwarantujących doskonałe efekty realizacji zadań, a przede wszystkim nasze bezpieczeństwo. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, aby porozmawiać o Państwa oczekiwaniach i pomysłach. Ze swojej strony odpowiemy konkretnym planem, który zrealizujemy po konsultacji dokładnie, krok po kroku. Dla nas nie ma zadań niemożliwych, dlatego w przypadku chęci zrealizowania nietypowej reklamy wielkogabarytowej zapraszamy do współpracy. Chętnie zapoznamy się z Państwa koncepcją oraz przedstawimy swoje pomysły. Jesteśmy otwarci na propozycje, odpowiadając profesjonalizmem, rozsądkiem, czyli przede wszystkim doświadczeniem naszego zespołu.

Zapraszamy do zlecenia nam montażu reklamy – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Białymstoku.

 

Zobacz także: