Kontakt do Grupa POOD

O nas

"POOD" jest prężnie rozwijającą się firmą, wykonującą m.in. prace wysokościowe z wykorzystaniem technik alpinistycznych w miejscach trudno dostępnych. Prace wykonywane są przez ludzi mających duże doświadczenie i liczne uprawnienia spełniające najwyższe normy, dzięki ich wiedzy i umiejętności gwarantują wysoką jakość usług.

Specjalizujemy się m.in. w montażu reklam, myciu okien, świetlików, myciu i doczyszczaniu elewacji, oraz pracach wymagających dostępu linowego. Jako jedyni na Podlasiu zajmujemy się zabezpieczeniami budynków przed graffiti, a także świadczymy usługę jego usuwania. Prace wysokościowe wykonywane są zgodnie z metodą dostępu linowego w oparciu o normę PN 90Z08057 oraz standardami IRATA.

Do wykonywania usług czyszczenia ciśnieniowego używamy gorąco wodnych i wysokociśnieniowych urządzeń firmy Kranzle, w oparciu o biodegradowalne środki.

Działamy na terenie kraju i za granicą. Zapraszamy do współpracy.

Nasza firma oferuje różnego rodzaju prace na wysokości. Sprawdź nasze wyspecjalizowane usługi takie jak m.in: odśnieżanie dachów czy też mycie okien

(C) Wszelkie Prawa Zastrzeżone. 2010-2012 grupa-pood.pl Białystok ul. Celownicza 25 created by Artcodes
skuteczne pozycjonowanie stron www | agencja reklamowa